MARIUSZ MAZUREK - OD 32 LAT JESTEM ORGANIZATOREM OBOZÓW ŻEGLARSKICH W NIESULICACH, WSZYSTKIE TURNUSY SĄ ZGŁASZANE W MINISTERSTWIE EDUKACJI I NAUKI.

Spełniam wymogi Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, posiadam gwarancję ubezpieczeniowa o numerze GT 335/2023 Towarzystwa Ubezpieczeń EUROPA SA ważnej do  01.06.2024 r.

Wpis  do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznychhttps://ewidencja.ufg.pl/ewidencja/obywatel/wyszukiwanie/58753

 

DANE FIRMY:

Lubuski Jacht Klub Mariusz Mazurek

ul. Zbąszyńska 9

66-210 Zbąszynek

 

NIP 927 11 66 237

REGON  081214152

mmazurek.zagle@wp.pl

tel. 693705005, 697075055

Obóz żeglarski pod namiotami w Niesulicach nad jeziorem Niesłysz jest wakacyjną imprezą dla dzieci i młodzieży, która chce przeżyć niezapomnianą przygodę pod żaglami. Wykwalifikowana kadra, dobra baza (piękna przystań żeglarska tylko dla uczestników) i odpowiedni sprzęt gwarantują uczestnikom wysoki poziom wyszkolenia; od wielu lat prawie 100% zdawalności na egzaminach na patent żeglarza jachtowego, dodatkowo można zdawać egzamin na patent sternika motorowodnego.

W celu uatrakcyjnienia zajęć, kontynuować będziemy naukę żeglowania na katamaranach i windsurfingu, dla najmłodszych nauka żeglowania na jachtach typu Optymist. Dla ciekawych Świata zorganizowaliśmy zajęcia "Angielski dla żeglarzy".

Nie zabraknie również wspólnego śpiewania szant, zajęć sportowych (lubimy grać w siatkówkę), nauki węzłów oraz rejsów po Jeziorze Niesłysz.

esteśmy przekonani, że właśnie dzięki magii tego miejsca z wieloma uczestnikami spotykamy się corocznie, od kilku już lat... Nasze obozy żeglarskie  charakteryzuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa oraz profesjonalnie prowadzone szkolenie, o czym świadczą tysiące zadowolonych klientów i aż 32 minione letnie sezony!